Hizmetlerimiz

KBB

Mediva Tıp Merkezi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümlerinde, alanında deneyimli uzman hekimler tarafından tüm KBB hastalıklarının tedavileri yapılmaktadır. Polikliniğimizde ve ameliyathanemizde modern, teknolojik donanımlı cihazlar kullanılarak endoskopik ve mikroskobik yöntemler ile hastalıkların tanı ve tedavileri gerçekleştirilmektedir. Merkezimizde kulak, burun ve boğaz bölgesinin ameliyatları en güncel yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.


Kulak Burun Boğaz bölümü; baş ve boyun bölgesi, kulak ve denge sistemi, burun-sinüs ve boğazda meydana gelen rahatsızlıkların teşhisi ve tedavisi konusunda uzmanlaşan bir sağlık alanıdır. Burun tıkanıklığı, nefes alma problemleri, sinüzite bağlı baş ağrısı, boğaz ağrısı, kulak çınlaması, kulak akıntısı ve horlama gibi temel hastalıklar dışında baş ve boyun bölgesinde kitle tespiti, tükürük bezi hastalıkları ve tümörleri, işitme kayıplarının ve kulak zarının tedavisi ve cerrahi müdahale gerektiren her türlü işlem, kulak burun boğaz biriminin alanına girmektedir.

Ayrıca burun estetiği ve göz kapağı estetiği gibi yüze yönelik estetik girişimler, yüz bölgesine dolgu-botox uygulamaları Kulak Burun Boğaz bölümünün ilgi alanlarındandır. Bununla beraber bademcik ve geniz eti gibi genellikle çocuklarda görülen ve kulak burun boğaz biriminin alanına giren özel hastalıklar da tedavi kapsamında yer almaktadır.

Kulak burun boğaz birimimize her yaş grubundan hastalar başvurabilmektedir. KBB uzmanlarımız tarafından hastanın şikayetleri dinlendikten sonra tanı konulabilmesi için modern yöntemler ile detaylı muayene yapılmaktadır. Gerektiğinde tanıya yardımcı test ve analizler uygulanmaktadır. Yapılan testler sonucunda hastalığın ciddiyetine göre tedavi yöntemi belirlenmektedir.


Tıbbi ve cerrahi tedavisi KBB Uzmanlarımız tarafından yapılan hastalık ve rahatsızlıklar genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilir.

Burun ve sinüslerin her türlü iltihapları
Alerjik nezle ve koku bozuklukları
Burun tıkanıklığı
Estetik burun cerrahisi (Rinoplasti)
Bademcik ve geniz eti hastalıklarının tedavisi
Ses telleri (gırtlak) ve yutak bölgesinde yer alan iltihabi hastalıklar
Ses ve konuşma bozuklukları
Tükürük bezlerinin her türlü iltihabi hastalıkları ve iyi veya kötü huylu tümörleri
Boyundaki her türlü iltihabi hastalıklar ve iyi ve kötü huylu tümörler
İşitme kayıpları, akut ve kronik kulak iltihapları
Baş dönmeleri, kulak çınlamaları
Yüz felci ve bu bölgedeki diğer önemli sinirlerin hastalıkları

Özel Mediva Tıp Merkezi, toplam 2500 m2 kapalı kullanım alanına sahip olan, her türlü tıbbi ve konfor ihtiyacını karşılayabilen en son teknolojilerle donanımlı bir tıp merkezidir.

Daha Fazla Oku
İletişim Bilgileri
 • Adres:
  İnönü Mahallesi Kültür Caddesi No:14 Merkez / Bingöl
 • Telefon:
  +90 (552) 835 39 84
 • GSM:
  444 10 33
 • E-mail:
  info@medivatip.com.tr
Hızlı İletişim
Açılış Saatleri
 • Pazartesi - Cuma :
  08:30 - 24:00
 • Cumartesi :
  08:30 - 24:00
 • Pazar :
  10:00 - 24:00

Telif Hakkı Mediva Tıp Merkezi © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım & Kodlama: nlksoft™.


Son Güncelleme Tarihi: 29.03.2024