Poliklinikler

Kalite & Hizmet

Poliklinikler

Hastanemizde tüm hastalıklara uygun tedavi bölümleri mevcuttur.


Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

Kadınlar hayatlarının belirli dönemlerinde şikayetleri olduğundan ya da rutin kontrol amaçlı kadın doğum bölümüne başvurmaktadır. Bu bölüm, kadınlardaki üreme organlarının her türlü hastalık tanısı ve tedavisini içermektedir...

Devamını oku

Dahiliye Polikliniği

Hasta Kabulüne Başlamıştır.

Devamını oku

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon

Nöroloji sinir sisteminin anatomik ve fizyolojik özellikleri ile çeşitli nedenlerle ortaya çıkan bozukluklarını ve klinik sendromlarını inceler.

Devamını oku

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Mediva Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniğimizde, yenidoğan döneminden 18 yaşına kadar tüm çocukların koruyucu sağlık hizmetleri, teşhis ve tedavileri yapılmaktadır. Polikliniğimizde öncelikle sağlıklı çocukların takibi, gelişimlerinin izlenmesi, hastalıklara karşı koruyucu önlemlerin alınması esastır. Buna rağmen hastalık gelişirse tetkik, tedavi ve izlemleri çocuk hastalıkları hekimi tarafından yapılmaktadır. Hastanemizde uygulanan tedavilerden bazıları şunlardır:

Devamını oku

Diş Hekimi Kimdir?

Diş Hekimi Kimdir? Diş hekimi; hastanın dişi, diş eti ve ağzın ilgili kısımları ile ilgili sorunlarını teşhis ve tedavi eder. Diş ve diş etlerinin bakımı ve ağız sağlığını etkileyen beslenme seçimlerinde tavsiyelerde bulunur.

Devamını oku

Acil Polikliniği

Gündüz tıp merkezinde mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de hastane içinde kendi birimlerinde nöbet tutan hekimler tarafından desteklenmektedir.

Devamını oku